צופן השפע

צופן השפע הינו מיזם הפונה לבעלי עסקים באשר הם ,ועיקר מטרתו היא להוביל בע”ה את כל אחד ואחד מהם להצליח למנף את העסק שלהם להצלחה ולייצר הגדלה משמעותית של הרווחים בעסק.

ניהול עסק בשוק תחרותי הינו משימה מאתגרת מאד; איך מתחילים ומאיפה, איך מתקדמים, איך משיגים לקוחות ,איך משווקים את העסק ומהי התנהלות פיננסית נכונה- כל אלו ועוד הן סוגיות שאיתן מתמודדים בעלי עסקים במטרה להתפרנס בכבוד ולהוביל את העסק למיצוי המיטבי שלו.

על מנת להעניק את כל הידע התיאורטי, אך לא פחות חשוב, את היכולת המעשית הדרושה כדי להצליח, פיתחנו ב”ה מספר פלטפורמות ייעודיות שמאפשרות לבעלי עסקים אלו להניב בע”ה את התוצאות הטובות ביותר עבורם .

באמצעות כלים עסקיים ,שיווקיים ואימוניים אנו מבססים אצל בעלי העסקים את האמונה ביכולות העצמיות שלהם ובמקביל ,מקנים להם שליטה במיומנויות ההכרחיות והחשובות בניהול ובשיווק העסק,

הצלחה לא ניתן להשיג בידע תיאורטי בלבד ולכן אנו בונים עם בעלי העסק תכנית ייחודית המבוססת על ליווי אישי ומעשי. הליווי הצמוד והאינטנסיבי גם בין המפגשים ,הוא שעושה את ההבדל ומאפשר למשתתפים בקורסים לקצור הצלחות מרשימות , בטווח הקצר והארוך כאחד.

כנרת דעבול- וירניק

נשואה לכפיר וביחד מגדלים 3 ילדים לתפארת – איתן, יואב ואיתמר.
מאמנת אישית ועסקית, מלווה ומובילה אנשים ועסקים בתהליכי גדילתם, תוך עבודה על חזקותיהם ויכולותיהם.
כבוגרת תואר ראשון בלימודי מדעי ההתנהגות ותקשורת ותואר שני בקרימינולוגיה קלינית, עבדה כנרת בבתי חולים פסיכיאטריים ובבתי כלא, בטיפול אישי וקבוצתי באסירים.לאחר שנים בתחום הטיפול והקרימינולוגיה, תוך קצירת הצלחות רבות ומרגשות, בחרה כנרת לשנות כוון בחייה המקצועיים והאישיים ולפנות את האנרגיה שבה לאנשים הבריאים, הנורמטיביים; אלו המחפשים את הדרך לגדול ולהתפתח.
כנרת למדה והתמקצעה באימון (קואצ’ינג) אישי ועסקי, תוך התמקדות בהעצמה וביכולת להוציא מהכוח אל הפועל; בשנים האחרונות עיקר הפוקוס שלה הוא בהעצמה נשית ובמניעים נשיים לעשייה ולצמיחה; מתוך הכרה כי הדרך של נשים להצלחה שונה מזו של הגברים ודורשת כלים ופתרונות שונים. במהלך שנים אלו השכילה כנרת, למדה והתפתחה אצל המובילים בעולם בתחום ההצלחה, האושר והאפקטיביות, ופיתחה תכנית אימון חדשנית שמייצרת תוצאות מוכחות.

צוות המנטורים של צופן השפע

רחל ארליך

מנהלת קשרי הלקוחות של צופן השפע ומאמנת מובילה בעסק. אמא ל-8 ילדים. פאנית במקצוע. הצטרפה לצופן השפע ללא רקע מקדים בתחום, אך עם נכונות עצומה ומרגשת לגדול ולהתפתח. סיימה קורס "שפע בעסקים" בהצלחה ובמהרה הפכה לאבן היסוד בעסק ומאז מנהלת את כלל קשרי הלקוחות, הסדנאות, הקורסים וההרצאות של העסק. מובילה את העסק להצלחות רבות ומופלאות בכל הנוגע לניהול העסק בפן האדמיניסטרטיבי, היצירתי והטכני. רחל מהווה כיום חלק אינטגרלי מצוות המאמנים של צופן השפע, ומובילה נשים רבות לייצר הצלחות מופלאות הן בפן האישי והן בפן העסקי, לאורך זמן.

צביקה דסקלו

מאמן עסקי בכיר ומורה דרך בתחום המכירות. בעל תואר B.A במנהל עסקים, בוגר מכון אדלר ומאמן עסקי ואישי מוסמך. חבר בלשכת המאמנים. לצביקה מעל 15 שנות ניסיון בניהול ושיפור תהליכים. הוא אימן ומאמן חברות מובילות במשק הישראלי, וביניהן: ערוצי זהב, הוט, נטוויז'ן, מכללת אורנים, שלמה סיקסט ועוד. התמחותו של צביקה בעולם העסקים איפשרה לו להקים ולהוביל מערכי מכירה בהקמת מוקדים, DTD ונציגים פרונטליים, משלב הגיוס ועד לשלב היישום. בימים אלו צביקה פועל כמאמן להנעת תהליכי שיפור אישיים וארגוניים ולהעצמה אישית בקרב מנהלים ועובדים, ומרצה בכיר לנבחרת שפע בעסקים של צופן השפע, עבור נבחרות הגברים.

שי ליסבון

מנטור מוביל (MCIL) בתחום האימון והליווי העסקי, בדגש על המשאב האנושי, משאבי הניהול, איזון, ניווט קריירה והתפתחות אישית. שי, אב ל-2 ילדים, הוא מייסד את שיטת ה ™W Triple, שיטה ייחודית ומוכחת לפריצות דרך, בעל תואר שני במנהל עסקים (MBA) ולמעלה מ- 25 שנות ניהול, ייעוץ, אימון והובלה של מנהלים ועסקים. כמו כן, שי מרצה באקדמיה וארגונים שונים במשק. מתמחה בפיתוח מנהלים, ניווט וניהול קריירה, השגיות וניהול יעדים אפקטיביים, ניהול ממשקים ותקשורת בינאישית אפקטיבית. ניסיונו הרב והמוכח בהובלה וליווי של מאות תהליכים בשיטת ה ™W Triple, מאפשר לך להבטיח את הצלחתך, תוך קידום מעשי של מטרות ויעדים אישיים ויצירת שפה אחידה בארגונים. שי מרצה בכיר של צופן השפע עבור נבחרות הגברים.